top of page
Альтернативная медицина

Фiтотерапiя

Фітотерапія

Фітотерапія один із методів лікування та оздоровлення організму, що виник з витвором людини і перевірений часом, що дійшов до нас.

Рослини, як і людина, частка живого, у них протікають ті самі вселенські закони та механізми, що й у нас. Тільки живе породжує життя.
Лікарські рослини містять багатокомпонентні біологічно активні речовини. І в кожної речовини є і позитивні та негативні властивості.

 Але у лікарських рослинах вони перебувають у врівноваженому стані, інакше вони були б живі, а негативні властивості кожної речовини нейтралізуються іншими.
І цим фіто препарати відрізняються від біологічних добавок, в яких використовуються, в більшості випадків, тільки властивості окремих речовин. У лікарських рослин, як і в людини, є енергетичні оболонки і при лікуванні фітотерапією відновлюється не тільки фізична, а й енергетична оболонка людини.
Згідно з експертною оцінкою ВООЗ, 75% усіх хворих повинні лікуватися тільки препаратами рослинного походження.

 

ПЕРЕВАГИ ФІТОТЕРАПІЇ

фітопрепарати не мають токсичності хімічних засобів;

побічні явища від фітопрепаратів у 8-10 разів рідші, ніж від засобів хімічного синтезу;
фітопрепарати можна застосовувати тривалий час, особливо восени та навесні;

дари природи діють м'якше, біологічно ближчі до організму людини, ніж хіміопрепарати;

багато методів використання засобів фітотерапії (наполягання, отримання відварів, ванн, інгаляцій, фітомасажу, фітосауни та ін.) можуть проводитися за безпосередньої участі хворого, родичів та оточуючих його осіб.

Ми на зв'язку

Напишіть нам і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Дякую, форму відправлено.
bottom of page